جستجو

تبلیغاتدر اولين روز از هفته جهاني سالمند برگزار شد : راهپيمايي سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك

   

  روابط عمومي آسايشگاه خيريه كهريزك  در گراميداشت اولين روز از هفته جهاني سالمند ، جمع زيادي از سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك به اين مناسبت ، در همايش پياده روي شركت كردند .

   اين عزيزان كه همواره در ورزش صبحگاهي و كارگاههاي هنري ، حضوري پررنگ و موفق دارند ، در اين روز آمدند به همگان پيام سلامتي و سالم زيستن را بياموزند ، به ديگران و آناني كه امروز در جامعه هر يك بنا به وظيفه شغلي خود مشغول انجام وظيفه هستند ، يادآوري نمايند كه اينان نيز روزي و روزگاري از فعالان جامعه بوده و چرخ اقتصاد بدست پرتوان آنان مي چرخيده است و امروز بنا به ضرورت چه از بُعد اقتصادي و اجتماعي ، چه از نگاه كم تواني و ناتواني سالمندي ساكن آسايشگاه گرديده اند ، گر چه همچنان تصميم دارند سالم باشند و در اين سن به سلامت روح و جسم خود همچنان مي انديشند و اميدوارند .

  همچنين ويژه برنامه هاي خاصي براي اين روز در نظر گرفته شده بود كه به جهت تقارن اين روز با  شهادت جمع زيادي از هموطنان عزيزمان در مناسك حج و به احترام خانواده هاي قربانيان و همگام با جامعه اسلامي ، مراسم شاد حذف گرديده ، همه عزيزان سالمند با ذكر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) كادوهاي خود را دريافت كردند .

  گفتني است به رسم نيك هر سال ، دل و جگرهايي كه از محل اهداء گوسفندهاي قرباني ، تحويل واحد تغذيه گرديده بود ، در همين روز توسط آشپزهاي زحمتكش مجموعه طبخ و به مصرف حاضرين رسيد . همچنين آن دسته از سالمندان و معلوليني كه توانايي حضور در اين مراسم را نداشتند ، دل و جگرهاي طبخ شده خود را در بخشهايشان نوش جان كردند .


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 6 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : آسايشگاه ,كردند ,جامعه ,گرديده ,ساكن ,سالمندان ,آسايشگاه خيريه ,خيريه كهريزك ,سالمندان ساكن ,هفته جهاني ,جهاني سالمند ,آسايشگاه خيريه كهريزك ,ه ,
  در اولين روز از هفته جهاني سالمند برگزار شد : راهپيمايي سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر